Nové kurzy

Nové kurzy orientálních tanců budou začínat 1.10.2020. 

Od poloviny srpna zde najdete nové kurzy, podrobnosti a přihlášky.

Těšíme se na vás!!!

To jsme MY

   

 

 Tančit začínáme vždy na podzim a zakončujeme na konci školního roku. V průběhu se zaměřujeme na nácvik a pilování nových prvků, protažení a získání kondice. Postupně začínáme prvky spojovat a kombinovat. Závěr tanečního roku vrcholí nácvikem choreografie, kdy se tanečnice seznamují s různými tanečními předměty a styly orientálních tanců. Výsledkem je večírek, kdy tanečnice veřejně vystoupí a představí své umění.


    V kurzech se kromě základních prvků naučíte, jak být tajemná a zároveň jak pootevřít dvířka vaší třinácté komnaty. Pak pochopíte, že uvnitř vaší duše je ta nejmocnější síla, síla vaší osobnosti. Po několika výukových hodinách tanečnice pociťují blahodárné účinky tance na vlastním těle, neboť pravidelným cvičením se zvyšuje pohyblivost kloubů, posiluje se břišní a zádové svalstvo, uvolňují se blokády páteře a napětí v pánevní oblasti. Velice příznivě působí na ženy v období těhotenství.


    V dnešní uspěchané době plné stresu je důležité najít si chvilku pro sebe, uvědomit si, že žena má své kouzlo, pokud je vyrovnaná a spokojená sama se sebou. Nedostatek uvolnění, nepohoda a duševní neklid zákonitě vedou k fyzickým potížím. Pokud se rozhodnete vyzkoušet orientální tanec a překonáte počáteční neúspěchy, odměnou Vám bude třeba obdiv vašeho partnera, který odhalí vaši druhou tvář a jistě ocení, že tančíte právě pro něj. Dnes je u nás k dostání velký výběr různých orientálních oděvů a šikovná žena si při troše fantazie sama vyrobí originální kostým.

TERMÍNY

Letní taneční škola

2.2.2020 - 1.10.2020


Podzimní kurzy

5.10.2020 - 28.1.2021